VELKOMMEN TIL FØLGENDE NYE MEDLEMMER 2021

Udskriv

Udskriv

Unge mennesker på kajen i Marstal 2020 Klassemesterskab
Fotograf Jens Lindholm.

Mathilde Aaskov Henriksen
Oluf Bagersgade 11, st.tv.
5000 Odense C
Gast DEN 1152 “Nefertiti”
Trine Aaskov
Jernbane Alle 31
5250 Odense SV
Gast DEN 1152 “Nefertiti”
Caroline Kold
Amagerbrogade 93, 3
2300 København S.
Jens Bo Christensen
Karlebyvej 26
4894 Øster Ulslev
Søren Poulsen
Højlundsvej 5
7800 Skive
DEN 650 “De grå drenge”
Emma Aaskov Henriksen
Roersvej 11, 1.
5000 Odense C
Gast DEN 1152 ” Nefertiti
Søren Mackenhauer
Fornebyvej 6
4930 Maribo
DEN 444 “Ternen”
Josefine Borch
Læssøgade 20. 2.th.
2200 København.
DEN 732 “Brus”
Michael Sørensen
Eghavevej 8 B
5700 Svendborg
DEN 836 “Makrellen”
Preben Wassmann
Skivevej 11
8620 Kjellerup
DEN 303 “Columbine”
Rita Maria Olsen
Poppelrækken 3. 1.tv.
2300 København S.
John Laugesen
Ringvej 3, Glyngøre
7870 Roslev
Peter Wagner Mollerup
Langtvedvej 17
5540 Ullerup
DEN 776 “Feodora”
Rene Hagemann Christiansen
Æblevang 90
4300 Holbæk
DEN 1015 “Viola”
Mads Brejnholt Madsen
Frejasvej 31
8600 Silkeborg
DEN 789 “Blip-Blop”
Keld Nordahl
Tjørnevænget4 , Troense
5700 Svendborg
DEN 819 “Nadine”
Robert Hansen
Badstuen 2
5700 Svendborg
Gast DEN 672 “Sofie”
Thomas Mejlsing
Moselunden 13 c
8680 Ry
DEN 486 “NN”
Camilla Krøytzer
Provst Hjortsvej 18
5800 Nyborg
DEN 415 “Saffi”
Nils Friis
Vangedevej 28
3600 Frederikssund
DEN 907 “Stokrosen”
Søren Skøtt Andreasen
Bjarkesvej 14
8370 Hadsten
DEN 348 “Røde Orm”
Martin G. Nielsen
Lombardigade 3, 5th.
2300 København S
Dan Frederiksen
Skovvang 63
3450 Allerød
Ida Dufresne Wogensen
Augustagade 16 st.th.
2300 København S
Niels Frølund
Skovbrynet 37
Pindstrup
8550 Ryomgård
DEN 510 “Frk. Lind”
Søren Bredal
Overblikket 11
8543 Hornslet
Per Hovmark
Australiavænget 15
7700 Thisted
Jesper Strandberg
Bukkevej 129
4340 Tølløse
DEN 947 “Mitte”
Olof Stenström
Nybrovej 228
2800 Lyngby
DEN 947 “Mitte”
Jesper Mandrup Timler
Sdr. Fasanvej 35 3.tv.
2000 Frederiksberg
DEN 902 “Mint”
Lena Skov Andersen
Harald Kiddes Vej 9, 4.
2500 Valby

 

Lars Arent
Hollændervej 12. 2.th.
1855 Frederiksberg C

 

Morten Ravn
Klostergade 35
5600 Faaborg
DEN 1129 “Ydun”
Nikolaj Jorn
Holme Bygade 12
8400 Ebeltoft
DEN 492 “Puff
Kristina Ask
Hårbøllevej 20
4792 Askeby
Søren Stæhr
Merianvej 36
8240 Risskov
DEN 611 “Fifi-Larsen”
Jesper Christensen
Nordborggade 6. 3th.
2100 København Ø
DEN 704 “VirGIn”

 

Jens Sohl Jensen
Hestehavevej 26
4720 Præstø

 

Er dine gaster
medlemmer af
Dansk Folkebådsklub
Er dine gaster
medlemmer af
Dansk Folkebådsklub